Náš tým Tisk

MVDr. Ivan Soukup

Ukončil studium Vysoké školy veterinární, obor všeobecná veterinární medicína v Brně v roce 1984. V roce 1989 otevřel vlastní veterinární ošetřovnu ve Velvarech. Absolvoval množství seminářů se zaměřením na anesteziologii, chirurgii, stomatologii, interní medicínu, rentgenologii, onkologii a management veterinární praxe. Sleduje všechny ošetřované pacienty a provádí osobně složitější vyšetřovací postupy a většinu chirurgických zákroků. Ve volném čase se věnuje myslivosti, lyžování a fotografování.

Certifikáty

Foto: Ivan a Derry

 

MVDr. Barbora Soukupová 

Barbora je absolventkou Veterinární univerzity v Brně od roku 2013. Již během studií asistovala v naší ordinaci. V roce 2012 absolvovala měsíční stáž na klinice veterinární univerzity v Illinois.

Zajímá se zejména o medicínu koček, poruchy chování zvířat a dermatologii

Stará se o internetové stránky a pomáhá organizovat chod ordinace.

Ve volném čase se věnuje lovecké hudbě, jezdectví, maluje.

Certifikáty

Foto: Bára a Černá    

 

MVDr. Richard Macek 

V roce 2015 ukončil studium Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach. Jeho specializací je gynekologie a andrologie

Volný čas tráví se svým výmarským ohařem na procházkách po přírodě a rád se věnuje fotografování. 

 

 

 

Foto: Richard a Donatella

 

Kateřina Hejretová - sestra

Naše sestřička absolvovala Střední odbornou školu veterinární v Hradci Králové a nyní studuje ČZU v Praze. Vlastní australského ovčáka Blue Lucky,spolu se věnují sportovní kynologii, agility a dogfrisbee

Ve volném čase ráda fotografuje, jezdí na koni, plave, zabývá se střelbou a lukostřelbou.

Setkat se spolu můžete v naší ordinaci, nebo ve psí školce a škole ve Slaném.

Foto: Kačka a Lucky

 

 

 
Derry

Kocour plemene Ragdol. Je mu 7 let, váží 6,5 kg. Je velmi společenský a rád se zdržuje i v ordinaci. Všechno pozoruje a poslouchá, takže určitě může i dobře poradit /navštivte "Derry informuje"/. Je to miláček.

MVDr. Rostislava Fábiková

Od roku 1993 zabývá veterinární dermatologií. V roce 1995 založila dermatologické oddělení na veterinární klinice Vedilab v Plzni.
Od roku 2003 působí také na různých vet.klinikách v Čechách a několika veterinárních klinikách v Itálii. Je  členkou Evropské a Americké Asociace Veterinárních Dermatologů. Přednáší na dermatologických kongresech a seminářích, píše odborné články. Překládá z anglických originálů odbornou literaturu renomovaných autorů z oboru veterinární dermatologie. Pracuje jako externí konzultantka firmy  Iv San Bernad v Italii a v zahraničí.

 

Novinky

         Od 1.10.2015

              změna

      Ordinačních hodin


-----------------------------------

 

              SOBOTA

        JEN OBJEDNANÍ

   -------------------------------

 

             !!POZOR!!

     Jsme na facebooku!

              Facebook


    ------------------------------

 

Anketa

Existuje u psů a koček onemocnění zubů ?