Desatero Tisk

Doporučení před návštěvou ošetřovny

Aby byla návštěva veterináře co nejpříjemnější jak pro Vás, tak pro Vašeho pejska , kočičku nebo jiného mazlíčka, dovolili jsme si připravit několik doporučení k návštěvě ve veterinární ordinaci.

1. Před návštěvou je dobré Vaše zvířátko vyvenčit. Někteří pacienti se mohou v prostorách ošetřovny bát, což zapříčiní vyprázdnění zvířete v čekárně či ordinaci. To může být nepříjemné nejen pro Vás, jako majitele, ale i pro další čekající klienty.

2. Pokuste se, prosím, přivádět k veterináři  zvířátka čistá. Pomůže to dokonalému vyšetření povrchu jejich těla a sníží riziko komplikací například po injekcční aplikaci léčiv

3. Návštěvu u veterináře raději neodkládejte, zanedbané stavy mohou vést k trvalému poškození organismu, či dokonce k uhynutí pacienta.

4. Pokud máte pro Vašeho pejska vlastní náhubek a vodítko , nezapomeňte je (i když Váš mazlíček je hodný). Při manipulaci v neznámém prostředí může pejsek reagovat jinak. 

5. Vaše přítomnost na operačním sále průběhu operace nijak neprospívá. 

6. Nebojte se ptát. Správné pochopení informací o onemocnění, domácí péči, aplikaci léčiv, termínu kontroly, atd. je důležité pro úspěšnost léčby.

7. Léčiva  "pro lidi"  nemusí být pro Vašeho mazlíčka vhodná. Jejich použití bez předchozí konzultace s veterinárním lékařem může i škodit. Pokud jste je použili, ošetřující lékař by to měl vědět.

8. Prosíme, objednávejte se na konkrétní termín v ordinačních hodinách. Jestliže Vám nevyhovují, budeme mít snahu  s Vámi telefonicky najít jiný vhodný termín.

9. Snažíme se vždy dodržet domluvený čas, na který jste byli objednáni. Prosíme o trpělivost, pokud se to zcela nepodaří. Časový skluz většinou způsobí neodkladný pacient.

10. Pokud jste něco zapomněli, nebojte se zatelefonovat. Porozumění a důvěra mezi majitelem a lékařem jsou důležitým aspektem pro zdárnou léčbu Vašeho mazlíčka.

 

 

Novinky

       Na našem pracovišti 

              přijímáme

      POUZE HOTOVOSTNÍ

               PLATBY 

------------------------------------

 

             !!POZOR!!

     Jsme na facebooku!

              Facebook


    ------------------------------

 

Anketa

Existuje u psů a koček onemocnění zubů ?